Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Małczew - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Józefin

Józefin(Małczew + 25 km)

598 000 zł210,40 m² 2 842,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Przedstawiam Państwu kolejną nietuzinkową nieruchomość :) Prezentowana nieruchomość to dwie działki o łącznej powierzchni 8600m2 , na której posadowione są dwa budynki - dom mieszkalny (.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem, ul. Wakacyjna

Bałuty,Łódź(Małczew + 18 km)

3 300 000 zł247,94 m² 13 309,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywną parterową willę o powierzchni całkowitej 247,94 m , położoną w najbardziej prestiżowej i pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł385,64 m² 7 649,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Dom na Sosnowym Wzgórzu - Łódź Nowosolna Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji. Informacje podstawowe Nieruchomość wybudowana w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł87 m² 8 621 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:534 m²

NA sprzedaż w bliskiej odległości od ul. Aleja Jana Pawła II i Pasażu Łódzkiego Dom parterowy o powierzchni 87 m2 do kapitalnego remontu, o wymiarach (11 x 8) m z.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chlebów

Chlebów(Małczew + 24 km)

599 000 zł224 m² 2 674,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:41 900 m²

Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie. To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Boruty

Zgierz(Małczew + 23 km)

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Professional Nieruchomo ści Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu. Dom o powierzchni 120m2 w zabudowie szeregowej z tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kalinowa

Moszczenica(Małczew + 21 km)

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szukasz balansu między dziką naturą a pełną infrastrukturą? Ten dom to perełka kompaktowy w papierach, przestronny w rzeczywistości i wyposażony w najszybszy internet, byś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dmosin

Dmosin(Małczew + 17 km)

597 000 zł161,52 m² 3 696,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka komfort, a przestrzeń daje pełną wolność aranżacji. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym, wybudowanego według znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szczawińska

Rudunki,Zgierz(Małczew + 23 km)

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dzień dobry. Jeśli poszukujecie Państwo niewielkiego domu w kameralnym otoczeniu, proszę zapoznać się z poniższą ofertą. Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Grabińska

Nowosolna,Łódź(Małczew + 18 km)

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1569 m położona w malowniczej, spokojnej części Łodzi Nowosolna, ul. Grabińska. Teren ogrodzony, z dostępem do prądu, wody oraz szamba, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Małczew

Małczew,łódzkie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:48 400 m²

Nr wew. 190/13 Siedlisko do sprzedaży. Dom wolno stojący o k 120 m2, po remoncie na dużej działce 48 400 m2. Parter:salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia (łącznie ok. 50m2),

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij